Tools

Web Tasarımı , İnternet Reklamcılığı ve Program Yazılımı

EgeForm yeni arayüzü ve gelişmiş özellikleriyle sizlerle...

İşinize birlikte yön verelim;

İnternet Sitesi / Web Tasarım Hizmetleri

Profesyonel ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlıyoruz.

Her proje tek tek ele alınır, kendine özgü bir karakteri vardır ve ziyaretçilerin ihtiyaçlarını yansıtır.
EgeForm, sadece "web sitesi yapan" basit bir "İnternet firması" değildir. İşimiz, İnternet'i sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çözüm olarak nasıl kullanacağınızı belirlemektir.

İnternet Sitesi / Web Tasarım Hizmetleri

Restoran Otomasyon Sistemleri

Restorantınızı geleceğe taşıyoruz.

Teknolojinin hızla gelişim gösterdiği günümüzde teknolojiden faydalanma ihtiyacı da bu oranda artış göstermektedir. Özellikle rekabet ortamının fazla oluşu işletmeleri; gelir - maliyet dengesini kontrol altına almaları yönünde bilişim teknolojilerinden faydalanmaya yöneltmektedir

Restoran Otomasyon Sistemleri

Mersin Market Otomasyon Kurulumu ve Hizmetleri

İşletmenize değer katıyoruz.

Günümüzde perakende sistemi barkodsuz düşünülemez. En küçük market & mağaza binlerce stok ile uğraşmak zorundadır. Hızlı ve hatasız giriş ve satış işlemlerinde barkod zorunludur. Kolay kullanımı ve barkodla bütünleşen yapısıyla EgePos Market & Mağaza Barkod Otomasyon bu yoğun iş temposunu azaltan otomasyon sistemidir.

Market Otomasyon Sistemleri

Mersin Güvenlik Kamerası Kurulumu

Gözünüz arkada kalmasın.

Günümüzde güvenlik kamera sistemleri hemen hemen her alanda kullanılan bir elektronik güvenlik sistemidir. Güvenlik kamera sistemlerinin elektronik güvenlik sistemlerindeki önemi çok büyüktür. Bu yüzden güvenlik kamera sistemleri günümüzde ciddi talep görmekte ve kullanılmaktadır.

Güvenlik Kamerası Kurulum Hizmetleri

Mersin Network Kurulumu

Kaliteli hizmet sunuyoruz.

Ağ ve network kurulumunda Mersin'de profesyonel olarka hizmet vermekteyiz. Cat5, Cat5E, Cat6 ve Fiber Optik Multimode Singlemode yapısal altyapı kablolama projelerinde. Fiber optik sonlandırma, OTDR, Class D, Class E Data Testlerini, Proje öncesi ve sonrası mühendislik çalışmalarımızla birlikte, en uygun, en efektif çözüm analizleri halinde size sunuyoruz.

Network Kurulum Hizmetleri

Mersin Hırsız Alarm Sistemleri

7x24 On-Line izleme imkanı sunuyoruz.

Alarm sistemleri Kötü niyetli kişilere karşı alınması gereken en etkili önlemdir. Caydırıcı olması sayesinde istenmeyen olayların başımıza gelmemesinde önemli rolü vardır. Bu yüzden en önemli ihtiyaçlarımız arasında yerini almıştır.

Hırsız Alarm Hizmetleri

Mersin Toplu Mail

Firmanızın reklamını ucuz ve hızlı şekilde yapıyoruz.

Toplu maillerinizi gönderebileceğiniz mail server hizmetini sizlere sunuyoruz. Sahip olduğunuz mail datalarının yanı sıra talebiniz doğrultusunda bizim mail adres datalarımız da hizmetinize sunulmaktadır. Ayrıca belirli bir kitleye odaklanarak ,gönderilerinizin sadece gerekli gördüğünüz kitlelere ulaşmasını sağlayabilmekteyiz..

Toplu Mail Gönderim Hizmetleri

Mersin Araç Takip Sistemleri

Araçlarınızın konumlarını anında görün.

Günümüzde güvenlik kamera sistemleri hemen hemen her alanda kullanılan bir elektronik güvenlik sistemidir. Güvenlik kamera sistemlerinin elektronik güvenlik sistemlerindeki önemi çok büyüktür. Bu yüzden güvenlik kamera sistemleri günümüzde ciddi talep görmekte ve kullanılmaktadır.

Araç Takip Kurulum Hizmetleri

Toplu SMS Gönderme Hizmetleri

Bir tıkla milyonlara ulaşmanızı sağlıyoruz.

• Egeform Toplu SMS ile internetin olduğu her yerden sisteme giriş yaparak SMS gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS'ler ortalama 5 sn. içerisinde sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır. Detaylı raporlama ile gönderilen Toplu SMS paketlerinin yerine ulaşıp ulaşmadığını anında kontrol edebilirsiniz. Yerine ulaşmayan,başarısız olan veya zaman aşımına uğrayan SMS'ler için kredi iadesi anında yapılır.

Toplu SMS Gönderme Çözümleri


Site Haritası