Tools

Web Tasarımı , İnternet Reklamcılığı ve Program Yazılımı

EgeForm yeni arayüzü ve gelişmiş özellikleriyle sizlerle...

İşinize birlikte yön verelim;

2002 yılında Denizli'de Detay Bilişim ismiyle kurulan firmamız faaliyette bulunduğu 13 yıl içerisinde piyasa da kendisine saygın bir yer edinmiş, müşterilerine en iyi kaliteyi sunarak işinin her zaman arkasında olmuştur. 2007 yılında yeni bir yapılanmayla market otomasyon - restorant otomasyon - güvenlik kamerası kurulumu şirketini kurarak, siz değerli müşterilerimize Mersin'de hizmet vermeye başlamıştır.

Web Tasarım , Market Otomasyon , Restorant Otomasyon , Güvenlik Sistemleri , Toplu Sms , E-ticaret gibi alanlarda çalışmalar yapan firmamız, internet tabanlı bütün hizmetlerde müşterilerine hem uygun fiyattan çalışma imkânını, hem kaliteyi hem de iş sonrası desteği sonuna kadar sunmuştur.

Web Tasarım alanında firmalara özel tasarımlar hazırlayarak, firmanın yapısına, pazarına ve isteklerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Web Tasarım sonrasında müşteriler yarı yolda bırakılmamakta ve düzenli bir destek sağlanmaktadır. Bu sayede Web Tasarım hizmeti alan müşterilerimiz devamlı güncel, devamlı sorunsuz sitelere sahip olmaktadırlar.

Web Yazılımı noktasında hizmetlerini her geçen gün arttıran firmamız müşterilerinden gelen tüm isteklere cevap verebilecek kalite ve donanıma sahiptir. İnteraktif Uygulamalar, Web Uygulamaları, Firmalar Arası Veri Akış Uygulamaları ve daha birçok Web tabanlı yazılımları hazırlayan ekiplerimiz bu yazılımların güncel kalmasını ve sağlıklı olarak çalışmasını da sağlamaktadırlar.

Gerek Yurtiçi gerekse Yurtdışı data centerlarda bulundurulan Hosting paketleri daha hızlı erişebilir, daha fazla güvenlikli, daha az kesintili bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Düzenli olarak kontrol altında tutulan Hosting paketleri saldırılardan korunmakta, kesinti olmadan yayınlarına devam etmeleri sağlanmaktadır.

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu noktasında işinin ehli ve deneyimli arama motoru uzmanları ile çalışan firmamız, bu noktada sitenizi sağlıklı bir şekilde üst sayfalara taşımaktadır. Kısa sürede yükselmek yerine emin ve yavaş adımlarla sitenizi üst kısma çıkaran ekibimiz sizlere ve ekibinize siteyi kullanma ve üst sırada kalma teknikleri hakkında da bilgi aktarımında bulunabilmektedir.

Kurumsal bir çalışma yapısı benimseyen firmamız bu sayede Daha Uygun Fiyata - Daha Kaliteli Hizmet anlayışını kendisine rehber edinmiştir.

Misyonumuz;

Müşterilerimize, en son teknolojiyi kullanarak ürettiğimiz ürünleri hep daha iyi bir hizmet ve servis anlayışıyla sunabilmek, her düzeyde kullanılabilirliği olan yazılımlar ve çözümler üretmeye tüm hızımızla devam etmektir.

Vizyonumuz;

Yazılım sektöründe çok kısa sürede edindiğimiz bu mevkiyi aynı gayretle daha da yukarılara taşımak ve hem çalışanlarımız hem de müşterilerimizle şimdi olduğumuz gibi ailenin bir parçası olmak, değer katan ilişkilerle bunu daha da artırmaktır. Bu amaç doğrultusunda hergün kendimizi ve teknolojimizi yeniliyoruz.


Site Haritası