Tools

Web Tasarımı , İnternet Reklamcılığı ve Program Yazılımı

EgeForm yeni arayüzü ve gelişmiş özellikleriyle sizlerle...

Firmanızın reklamını ucuz ve hızlı şekilde yapıyoruz.
EgeForm, email kampanyalarınızı kolaylıkla yönetebileceğiniz, raporlama servisi sayesinde etkili email gönderme stratejileri geliştirip, müşterilerinizden hızlı ve olumlu geri dönüşler almanızı sağlayabilecek bir Email Marketing platformudur.

Hedef kitlesine Dijital Pazarlama ile ulaşan firmaların en önemli pazarlama ve iletişim araçlarından biridir Email Marketing. Siz de, firmanız için “Toplu Email” gönderiminin ötesine geçip, Email Marketing sistemini doğru ve etkili kullanarak başarıyı hızlı ve ölçümlenebilir bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Haftalık, aylık ve yıllık istatistikler
Ebülten listenizden ayrılan üyelerin ayrılma sebepleri
Açılma ve tıklama oranları
Gönderilerin önizlemeleri
En çok tıklanan ve açılan zaman dilimleri
Hatalı adresler
Browser raporlaması
Detaylı üye analizleri
En aktif üye profilleri
Spam olarak işaretleyen üyeler
Mobil kullanım oranları
100 rapor özelliği ve fazlası...Kullanıcı Dostu Arayüz

Arayüzümüz kullanıcıların sistemi en etkin ve en verimli şekilde kullanabilmesi üzerine tasarlandı. Basit anlatımlı, Türkçe arayüzümüzü kullanmak o kadar kolay ki bilgisayar kullanma bilgisi çok olmayan biri bile rahatlıkla sistemi yönetebilir. İhtiyacınız olan her zaman eğitim desteğimizle ve teknolojiye uyumlu güncellemelerimizle yanınızda olacağız.

3 Kolay Adımla Email Gönderimi

Sadece 3 kolay adımla toplu emaillerinizi gönderebilirsiniz. Varolan tasarımınızı ya da sizin için hazırladığımız tasarımı seçin, hedef kitlenize email gönderimini başlatın ve sonuçlarını raporlayın.
Toplu mail gönderiminin ne kadar kolay olduğuna inanamayacaksınız!

HTML Şablon Oluşturma ve Editleme

Markanıza özel uzman ekibimizin hazırladığı hem göze hitap eden hem de SPAM filtresine takılmayan şablon tasarımları email performansınızın (okunma ve tıklanma oranları) artmasını sağlıyoruz.
     

Kişiye Özel Gönderim

Kişiye özel Toplu Mail gönderme özelliğimiz sayesinde, pazarlama aktivitelerinizin hedeflediğiniz kitleye direkt ulaşmasını ve müşteri bağlılığı kazanmanızı sağlıyoruz.
İzinli pazarlama ve kişiye özel gönderimle kampanyalarınızdan en verimli sonucu almanızı hedefliyoruz.

İleri Tarihli Gönderi Planla

EgeForm SMS sistemi ile gönderilerinizi HTML olarak hazırladıktan sonra isterseniz hemen başlatabilir, dilerseniz ileri bir tarihe planlayarak gönderinizin başlamasını istediğiniz gün, saat ve tarihi ayarlayabilirsiniz.
Bu şekilde hem zamandan kazanacaksınız, hemde üyelerinizin en çok açma ve tıklama oranlarına göre kampanyalarınızı ayarlayıp planlayabilirsiniz.

Basit ve Etkin Email Listesi Yönetimi

Listenizdeki abonelerinize bulundukları yer, cinsiyet, yaş, ilgi alanları gibi farklı özelliklerine göre kişi analizleri yapıp, gruplara ayırabilirsiniz. Böylece, her gruba özel teklifler, fırsatlar, ayrıcalıklar sunup, beklentilere kolaylıkla cevap vererek email gönderinizden daha başarılı sonuçlar elde edeceksiniz.
     

100+ Rapor Özelliği

Email gönderiminizin başarısını bir çok kritere göre ölçümleyebilmenizi sağlıyoruz. Tıklanma raporu, günlere ve saatlere göre mail okunma oranları, domain bazında ileti raporları (ISP’lerde hotmail, yahoo, gmail, mynet v.b), hard bounce ve soft bounce ayrım raporları, gönderinizi spam olarak işaretlemiş kişilerin raporları gibi detaylı raporlamalarımızla email kampanya sonuçlarınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Basit ve Etkin Email Listesi Yönetimi

Uygulamamızı dilerseniz firmanıza özel sisteminize dilersenizde web arayüzünden entegre ederek kullanabilirsiniz. API desteğimiz sayesinde üçüncü parti uygulamalarla entegre olarak toplu email gönderiminizi hızlı ve sağlıklı bir şekilde yapıp, raporlama sağlayabiliriz.

Basit ve Etkin Email Listesi Yönetimi

EgeForm SMS listenizdeki hatalı ve geçersiz adresleri otomatik olarak temizler. Temizlenmiş bir listeye emailing yapmak ulaşılabilirlik, açılma ve tıklanma oranlarınızda size daha gerçekçi sonuçlar verip, gönderi başarınızı artırır.


Site Haritası